Özel Kız Yurdu

Esen Özel Kız Öğrenci Yurtları

HAKKIMIZDA

Modern ve güvenli bir yaşam alanı sunan Esen Kız Öğrenci Yurdu, yenilikçi yaklaşımıyla kendini her geçen gün geliştirmektedir. Tecrübeli ve eğitimli ekibiyle kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Esen Kız Öğrenci Yurdu, öğrencileri için mutlu bir yaşam sağlamaktadır.


Ankara’nın merkezinde Bahçelievler’de bulunan yurtları sayesinde hem ulaşım hem de sosyalleşme konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.  Her bir odanın tasarımını özenle düşünüp dizayn eden Esen Kız Öğrenci Yurdu, ev konforu ve özel yaşam alanları sunmaktadır. Spor, sinema, dinlenme ve çalışma alanları sayesinde öğrencilerine keyifli bir yaşam sağlayan Esen Kız Yurdu, öğrencilerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında vermektedir.

Ankara Özel Kız Yurdu

Merhaba Sevgili Öğrenciler


Ben Gül Esen


1974 Konya doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya’nın Beyşehir ilçesinde tamamladım. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği’ni kazanarak Ankara’ya geldim. Üniversite öğrenimim boyunca devlet yurdunda kaldım. Yurtta geçirdiğim 4 sene boyunca yurt hayatını öğrencilerin beklentilerini sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından gördüm ve bizzat yaşadım.


Ankara’da öğrenci olmanın ne demek olduğunu eski bir öğrenci olarak çok iyi biliyorum. Yeni ve dinamik bir eğitimci olarak, siz öğrencilerime yüzünüzde tebessümle hatırlayacağınız mutlu anılar ve başarılı bir eğitim hayatı kazandırabilmek için çalışıyoruz.


Tüm yurt çalışanları olarak biz; öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissettirecek, özel ve genel sorunlarında gerekli destek ve yönlendirmeyi yapabilecek donanımda ve eğitim düzeyindeyiz. Eğitim ve öğretimi, gençlerin gelişim dönemlerindeki sorunlarını bilen, yönetim tecrübesi olan ve her şeyden önce siz öğrencilerimizi kendi evlatlarımız olarak kabul eden bir aileyiz.